Kızgınlık Döneminde Kısırlaştırma

Duygumuti

Merhabalar dişi kedim ayın 30 unda 7 aylık olucak bir kaç gündür geceleri çok bağırıyor ve tüyleri çok dökülüyor kızgınlığa girdiğini düşünüyorum.Haftaya kısırlaştırma için randevu alıcam.Kızgınlığı bitmeden kısırlaştırma olursa bir problem olur mu?Veterinerimiz bu konuda bişey demedi ama internette bitmesini beklememiz gerektiği söyleniyor Ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

Siyammm

Beklerseniz daha iyi olur kızgınlıkta bölgeye kan akışı fazla ameliyat için geçmesini beklemek daha mantıklı