Kedim Kanlı İşiyor

Merhaba,kısır 6 yaşında kedim var. bir süredir kanlı işiyor. Veteriner röntgen çekti hiç bir şeyi yok dedi iki ilaç kullanıyorum ama hala devam ediyor. sebebi nedir?

7 CEVAP

Mapple2

Burada çoğu kişi izlenimlerini tecrübelerini paylaşırlar Burada Vet veya Ürine üzerine ihtisas yapmış birini zor bulursunuz.
Ortak Vet görüşüne inanmanız ve gözlemeniz ve Kedinin günlük Yeme , İçme , Uyuma ve Enerji kalitesini sürece göre 3 Vet dışında bulunduğunuz şehirde diğer Vet ziyareti etmeniz faydalı olor.
Geçmiş Olsın

suddeez

İvedi şekilde Başka bir vet hekimine danışın burada ne desek boş

Kanlı idrar böbrek yetmezliğinin bir belirtisi olabilir. Hemen iyi bir veteriner kliniği bulup ona götürün

3 farklı veterinere sordum,onlarda kanlı işemenin bir süre sonra geçeceğini söylediler. Kedilerde kanlı idrar normal bir şey mi?

Mapple2

Burada çözüm bulamazsanız. Vakit kaybetmeden Vet ziyareti yapın.

Themis_hy

Bence başka bir veterinere daha gösterin. Hiçbir şeyi yok deyip ilaç vermesi tuhaf. Hastalığı nedir tedavi yolu nedir açık açık anlatması lazım

ecematara

Protein eksikligi olabilir mi