Yerleri Ne İle Sileyim

dilaraasnn

Arkadaşlar temizlik yapacağım yerleri yüzey temizleyici ile silsem kedimi kuruduktan sonra çıkarsam sorun olur mu

6 CEVAP

Mapple2

Normal Temizlik yapabilirsiniz.
Kediler Deterjan vb. kimyevi sıvıları içmedikleri sürece bir sıkıntı oluşmaz.

Ozge00

Kimyasal kullanmasaniz daha iyi. Sirkeli su olabilir. Bende o şekilde siliyorum. Daha önce bu tarz vakalar okudum burda olsun başka yerlerde olsun. Patisiyle bastığı icin bulaşıyor patisine alerji gibi seyler ortaya çıkabiliyor, yalıyorlar bir de kendilerini. Riske atmamak en iyisi.

elifozzdemiir

sorun olmaz

Salihaylmz

Yerleri yalama huyu yoksa sıkıntı değil kuruduktan sonra dolaşır ama ben genellikle yerleri sirkeli suyla siliyorum

Alimeozmutlu

Arap sabunu kullanın hem hijyen sağlamış olursunuz hem patinize zarar vermez

Kardelen2

yüzey temizleyici kullanmak istiyorsan da mutlaka sonrasında sirkeli su ile durula hem daha hijyenik olur