Multivitamin Önerisi

Miyumiyuu

Şu an gimcat'in peynirli multivitamin macununu kullanıyorum fakat artan fiyatlardan dolayı başka bir markaya gecmeyi düşünüyorum, uygun fiyatlı içeriği güzel multivitamin önerir misiniz

2 CEVAP

elifozzdemiir

diafarm var ama veterinerinize danisin bi

Sahidegulcan

Ben Aynı ürünü Yani Gimcat Multivitamini daha yeni 25₺'ye aldım :)
Örneğin N&D Kitten orijinal paket 1,5 kilo mamayı 22₺'ye aldım
Ve buna benzer birçok marka ürünü çok komik fiyatlara alıyorum..

Bunu Nasıl yaptığımı, kedim için kullandığım diğer tüm ürünleri ve incelemelerimi INSTGRAM: kedimbenimle hesabımdan beni takip ederek öğrenebilirsiniz :)
fırsatları kaçırmayın beni takipte kalın