Kedim İçin Online Dan İlaç Almam Gerek

Veterinerimin yazdığı Ketopet 5 mg ilacı online siteden almam gerek şehir dışındayım ve eczanelerde bulamadım bildiğiniz bir site var mı?

2 CEVAP

Sahidegulcan

Veteriner ilaçları satan dükkanlarla ya da Veteriner ecza depoları ile iletişime geçip size kargolamalarını rica edebilirsiniz. Instgram'dan da aratın mutlaka çıkacaktır dükkanlar :)
Her hayvan ilacını satan bir internet sitesi görmemiştim daha önce.

Çok teşekkür ederim bildiğiniz siteler olursa yazar mısınız ben de araştırmaya başlayayım. ????