Kedimin Sırtındaki Şişlik

Merhaba bugün kedim çok husursuzdu sürekli miyavlıyordu ama normalde de sürekli miyavladığı için çok takmadım. Az önce kucağımda severken sırtında misket kadar bi şişlik farkettim tüyleri de garip duruyordu zaten. Kemik mi diye baktım ama yumuşaktı dokunduğumda tepki vermedi ama büyük kötü bir şey olma ihtimali var mı?

3 CEVAP

Yağ bezesidir büyük ihtimal. Endişelenmeyin. Yine de veteriner hekiminize gösterin mutlaka başka bir şey de olabilir

DoraFiko

Bizimde kuduz aşısından sonra fındık kadar bir şişlik oldu. Aşı yerindeyse ondan kaynaklı olabilir. Ama mutlaka hekime gösterin. Bir krem verdi bize 10 gün gibi bir sürede kayboldu şişlik

NSukun

Aşıdan kaynaklı olabiliyor ama bu bezeler kötü hastalıklara çevirebiliyormuş aynı sorun bizde var bulunduğum yerde kapsamlı bı veteriner yok memlekete gidince ilk iş baktiracam bende çok araştırdım nette korkuyorum baya bi