Kedim Ameliyata Girecek Yavrusu?

naininna

Kedimin 3 aylık yavrusu var kardeslerini sahiplendirdim bi o kaldı. Yarin kedimn kısırlaştırma ameliyati var, e aksam 12'de önünden su mama kabini alicam yavrusu istiycek. yavruyu başka bi odaya kapatsam aglicak kapiyi aciym diye Balıkesir/Bandırma'dan isteyen var mi oncelikl3(xok fazla ilan verdim bakmiyo kimse) ikinci olarak ne yapabilrm başka odaya kpyamam agliyo kapı aciym diye

2 CEVAP

Erogluekiin

Mamayı kaldırın acıktığını hissedince odaya koyup mama yedirin sonra tekrar çıkarıp mamayı kaldırın

naininna

nasıl anlayacağım aciktigini