Isırma Huyundan Vazgecirecek Öneriniz Varmi?

Merkurce

Herkese merhaba,ilk defa kedi annesi olduğum icin aslında birçok soru isaretlerim var. Yavrumu sokakta,annesi terketmiş günlerce bakan olmamış perişan halde buldum.Gördüğüm an kucakladım.6 aydır bizimle yaşıyor. Aşıları gelişmesi Herşeyi yerinde çok şükür. Fakat büyüdükçe ısırma huyundan vazgeçer derken dişlerinin değişmesi vs..artık aniden koşup ayak bilegimizi veya kolumuzu kavrayıp ısırma huyu çoğaldı. Nasıl vazgeceribilirim hic bilmiyorum.oyuncakları da var ama hiçbiriyle oynamıyor.once şirinlik yapip göbeğini açıp sevdiriyor sonrasinda ısırmaya devam.her yerimiz diş darbesi ????‍♀️ çözüm öneriniz varmi? Veterineri cok sakin bir çocuk demesine rağmen bize yapmadığını bırakmıyor.

2 CEVAP

ZehraBulutt

1 kedi daha sahiplenin artık sizi ısırmaz. Tecrübeyle sabittir.

DoraFiko

Bende kesinlikle 2. Kedi öneririm. 2. Kedi geldiğinden beri ısırma tırmalama huyu bıçak gibi kesildi. Ve çok daha mutlu bir kedi oldu