Kediler İçin Bağışıklık Güçlendirici

Ayben02

Kedilerim dışarı gidip geldikleri için bağışıklıklarini yüksek tutmak istiyorum önerebileceğiniz bağışıklık güçlendirici var mı

7 CEVAP

sevvalyelen

İmuneks şurubu günde bir cc verebilirsiniz. Tadını da çok sevmişti benim kedim.

Ayben02

Cok duymuştum imuneksi ama vet hekimimize danıştım tavsiye etmedi

sevvalyelen

Benim hekim arkadaşım tavsiye etmişti, yine de kendi hekiminizi dinlenmeniz daha iyi olabilir.

elifkonakci

Aşırı aşılama, obezlik ve stresli durumlar (yolculuk, aşırı ellenme vb.) kedilerin bağışıklık sistemlerini zayıflatır. Bunları yapmamaya dikkat ederseniz ve vitamin takviyeleri (GimCat Multivitamin Macun vb.) şeyler kullanırsanız kedinizin bağışıklık sistemi güçlenecektir. Kedilerinizin hepsine burdan selam söylüyorum.

Ayben02

:) peki bildiginiz kediler için olan bağışıklık güçlendirici var mı :)

Ayben02

Cok teşekkür ederim @elikonakci kedimi yaralanmasından dolayı yaklaşık iki ay vete git gel yaptik belki de o yüzden bağışıklığı düşmüş olabilir çünkü baya iğne yedi üstüne dikiş atıldı ekstra birde kısırlaştırma ameliyatı oldu ve en önemlisi vete o sıcakta otobüsle gidip geldik

Ayben02

Ve kisirlastirildigi halde hala dışarı çıktığında sürekli kavga ediyor hep tırnaklarında başka kedilerin tüyleri oluyor kafasinin arkası falan hep çizik