Eskişehir Bursa Acil Kedi Sahiplendirme

SBKart2207

▫️Erkek ▫️Ortalama 5 aylık Kardeşlerine yuva bulundu. Ona yuva bulamad kış geldi. bu çocuğun İki hafta içinde sahiplendirilmesi lazım. Eskişehirde Bursa'da değilseniz bile arayın beni, gerçekten iyi bakacaksaniz bir şekilde yolunu buluruz . Belli başlı şartlarım var tabi ki bunlar da herkesin yapmasi gerekenler Cam balkon güvenliği vs

İletişim 05462246216
Köyde bakılıyordu. Babannemler bir gün sonra gelecek şehire. Ven

2 CEVAP

SBKart2207

Ben bir hafta sonra Bursa'ya dönebilirim . Sınavlarım olabilir. O zaman ne yaparlar bilmiyorum allah bilir ya salak sacma birine verirler ya da sokaga atarlar. Eskişehir i bilen bilir cok soğuk oluyor. İlanlarimda da var. Paylaşırsanız sevinirim. İki hafta yaziyor eski olduğu icin ama bırakın iki haftayi bir hafta falan durabilir ben durursam o da.