İç Parazit Aşısından Sonra Banyo

mycutecat

Kedimi veterinere götürürken altına işedi veteriner iç parazit aşısı yaptı eve geldikten sonra Tüyleri hep çiş olduğu için Yıkamak zorunda kaldım iç parazit aşısı etkili olmuş mudur Banyodan dolayı etkisini kaybetmiş midir

4 CEVAP

Buketbayraktar

İç paraziti ense damlası olarak yaptıysa evet Bi kaç gün yıkanmaması lazım ama hap şeklindeyse Bi etkisi olmaz diye düşünüyorum

alabalik32

6 saat geçtikten sonra sorun olmaz bence.

yusufsaygin2

İç parazit damlası neymiş yauf..

Buketbayraktar

Bizimde iç dış parazit tek damla ile yapmıştı veteriner oluyor yani :)