Acil!! Kedimin Titremesi Geçmiyor

Selam arkadaşlar bir yakınımın vefatı üzerine 3 gün boyunca şehir dışına çıkmak durumunda kaldım ve kedimi evde bıraktım.Fakat benim kedim tuvaletin eğitimini tam almış bir kedi değil kumu biraz kirli olsun başka yere yapar üstünü örtmez her yeri kirletir o yüzden bu konuda çok titiz davranmaya çalışıyorum,şehir dışına çıkarken de iki farklı kap koydum 10lt yeni kum aldım içini doldurdum.Ama tahmin ettiğim gibi döndüğümde pislikten geçilmiyordu vücudunu her tarafını dışkıya bulamıştı hatta kulağının arkasında bile vardı.Mecburen yıkamak durumda kaldım fakat yıkarken çok nazik olmaya önem gösterdim güzel sözlerle tatlı bir ses tonuyla güzelce yıkadım.Ama benim normal kedilere göre sudan çok nefret ediyor hatta su içmeye bile korkuyor.Haliyle yıkadığım için strese girdi ve titremeye başladı güzelce kuruladım sakinleştirici bir müzik açtım göğsümde uyuttum ve titremesin geçirdim.Aradan iki gün geçti ve hayla hafif hafif titrediğin ve engel olamadığını farkettim.Bu durum geçici mi yoksa Allah'ım korusun bir hastalığı olduğu için mi titriyor,daha önce başına gelmiş olan var mı,lütfen yardımcı olun..

3 CEVAP

Sürekli bir titreme değil arada bir oluyor çok endişeliyim yardım edin

dgnyrgn

öncelikle geçmiş olsun.
Küçük dostunuzu veterinere götürüp durumdan bahsetmelisiniz.
Siz onu evde yalnız bıraktığınız için zaten üzülmüştür ve psikolojisi olumsuz yönde etkilenmiştir.
Bahsettiğiniz gibi de pislik içinde kaldıysa bundan çok olumsuz etkilenmiştir. Bu tür tramvaları kolay kolay atlatamayabilirler. Uzman yardımı almalısınız. Umarız başka bir rahatsızlık çıkmaz.

Latahzen27

Benim kedimde öyleydi yalnız kaldığı için korkudan o hale düşmüş olabilir çok üzüldüm geçmiş olsun şimdiden