Purina Gourmet Gold

Yavru kedime purina gourmet gold yaş mama konservesi aldım.yavru kedi yaş maması yazmiyor üstünde bu yaş mamaları yavru yada yetişkin fark etmeksizin yedirebiliyor muyuz?

3 CEVAP

Hayır haftada 1 olarak veriyorum zaten teşekkür ederim cevap için

elifkonakci

Eğer ana öğünü olarak vermeyecekseniz bir şey olmaz. Ama yaş mamayı ana öğünü olarak verecekseniz yetişkin kedi mamalarında daha az vitamin olduğu için yavru kedinizde sağlıklı olmaz.

elifkonakci

Bir şey değil, rica ederim.