Kedim Çok Hızlı Şekilde Nefes Alıp Veriyor

Pel11

kedim çok hızlı soluk alıyor, sebebini biliyorum. tüy yumağından dolayı olduğunu biliyorum bu yüzden 2 kere veterinere gittik daha önce , antibiyotik ve vitamin iğneleri yaptı ama düzelmemişti ta ki 4 ,5 gün sonra tüy yumağını kusuncaya kadar. yani veteriner çözüm olmadı bunun için. apex in maltını verdim de etkili mi acaba ? ne önerirsiniz ? yumağı kussa rahatlayacak ama kusamıyor sadece öksürürüyor.

1 CEVAP

Merve203

Tam emin olmamakla birlikte kedi çiminin kusmasi icin ise yaradigini duydum. Bir arastirin. Ve malt verin kedinize mutlaka. Gimcat malt kullanabilirsiniz. Hergun nohut büyüklüğünde verirseniz bir daha boyle bir sorun yasamazsiniz