2 Aylık Kedime Amoklavin Antibiyotik Vermeli Miyim?

Yagmur1618

2 aylık kedim rahatsızdı 3 gün antibiyotik iğne tedavisi gördü. Veteriner tedavi bitince günlük 0.3 cc amoklavin antibiyotik şurup vermemizi önerdi. Bu konu hakkında bir kaç şey duymuştum. Verip vermemek konusunda kararsız kaldım. Sonuçta antibiyotik insanlar için bile zararları olan bir ilaçken kedime vermekte tereddüt ediyorum.

6 CEVAP

Ayben02

Hiçbirimiz vetlerden daha iyi bilemeyiz ama benim aklıma yatmadı

Yagmur1618

Bende sizin gibi düşündüm.

TarcinBey

Klinikte çalışmıştım. Tabi ki yoğun ilaç zararlı. Eğer yoğun ilaç tedavisi olduğunu düşünüyorsa hekim zaten destekleyici koruyucu tabletler veriyor. Ama yeri geliyor 3 haftalık bebeğe bile antibiyotik yapılıyordu. Ve antibiyotik tedavisine başlanmışsa kesmeyin. Tedavi bitmeden kesince eski halinden daha kötü oluyorlar.

Yagmur1618

Lütfen cevap verin

Yagmur1618

??? Önerilerinizi bekliyorum

Yagmur1618

Tamamdır çok teşekkür ederim