Kedim Kokulu Gaz Çıkarıyor

chromatica

1.5 aylık yavru kedim 2 günden beri sürekli kokulu gaz çıkarıyor, geçen gün dreamies ödül maması verdim ondan kaynaklanıyor olabilir mi veya kuru mamadan korkulacak birşey yoktur dimi bilgilendirirseniz çok iyi olur

14 CEVAP

Seymaaacaan

Gaz çıkarmasının sebebini bilmiyorum ama bence normaldir. Dreamies 1 buçuk aylık kediye verilmez üzerinde 8 haftalıktan büyük kediler için yazıyor. Ödül mamasını büyüyünce verin bence :)

cicek67

Biz böyle bi şey yaşadık anne kedide, karnını ovaladıkca gaz çıkarıyordu ve kokuyordu. İç parazittenmiş. Yanlış yönlendirmek istemem yavru sizinki bi hekime danışın. Arayıp sorun bi şeyi yoktur inşallah. Sağlıkla büyüsün

tugbaakalem

Merhaba benim yavru kedim de günde bir iki kez kokulu gaz çıkarıyor ve kuru mama dışında bir şey vermiyorum sizde bir sorun olmuş muydu?

chromatica

yok mu cevap veren...

Ozge00

Hangi çeşidini aldiniz acaba? Süt ve türevleri içeriyor mu?

Ozge00

karın gurultusu, çok fazla gaz çıkarmak, ishal, kusma, popoda kan, dışkıda kan, karın bölgesinde ağrı gibi belirtiler de var mi

chromatica

hayır kakası gayet normal, ishal kusma popoda kan veya dışkıda kan yok. karnını o kadar okşuyorum öpüyorum ses çıkarmıyor ağrısı olsa çıkarırdı.

chromatica

dediğim gibi çok gaz çıkarıyor, bende korkmaya başladım bir sıkıntısı mı var filan diye. zaten bu hafta içi ilk aşıları için veterinere gidicem orayada sorarım

chromatica

@cicek67 bu hafta içi ilk aşıları için veterinere gidicez zaten gittiğim zaman sorarım cevabınız için teşekkür ederim

tugbaakalem

İshal falan başka hiç bir şey yok bizde, mama olarak hills kullaniyorum arada bir gaz çıkartıyor ve rahatsız edici bir kokusu var bu başlığı görünce size sormak istedim

chromatica

iç parazit olabilir mi dicem ama muhtemelen aşılarını yaptırıyorsunuzdur. dediğim gibi ben mamayı değiştirdikten sonra bu sorun çözülmüştü belki bu mama kedinizde gaz yapıyor olabilir.

chromatica

tavuklusunu aldım, süt türevleri içermiyor fakat tahıllar içeriyor o gaz yapabilir mi?

chromatica

@tugbaakalem merhaba, ben yavru kedime o zaman bir seferlik açık mama almıştım o yüzden gaz çıkartıyordu sanırım mamanın kalitesizliğinden dolayı. mamayı değiştirdikten sonra gaz çıkarması kesilmişti. gaz çıkarmasından başka bir şey var mı ishal gibi?

Cennet29

Güncel