Mama Önerisi

Salihaylmz

Yavru kedim mamaya geçecek artık ilk yaş ve kuru maması hangisi olmalı? Kedim 1 aylık normal kedilere göre ufak ve zayıf annesi büyütmediği için o yüzden besili vitaminli mama önerin lütfen:/

8 CEVAP

Ayben02

Bence 1 aylık kuru mama için erken biraz daha süt tozu verin benim kuzenim de 3 haftalık kedi bulmuştu bir paket süt tozu bitirdi yaklaşık iki hafta kullandı vet bir paket daha kullanmasını önerdi ama yinede yiyebiliyorsa zaten @zeynepulku kaliteli mamaları söylemiş kullanabilirsiniz :)

elifkonakci

2 aylık olana kadar süt tozuyla besleyebilirsiniz. 2 aylık olduktan sonra N&D Kitten, Orijen Cat&Kitten veya Acana First Feast Kitten alabilirsiniz.

Eliiiifff

Royal canin mother&baby cat maması var yapısı yumuşak ve 1 aylık kedi yiyebiliyor vitamin açısından da güzel alıştırmak adına bir iki tane sütün içine atabilirsiniz vitamin açısından çok iyi kesinlikle öneririm

uzumkitty

şuanlık royal canın baby&mother kuru mamasını kullanabilirsiniz. paket bitince bütçenize göre: acana kitten, fitmin purity kitten kullanabilirsiniz veya mystic yavru da olabilir.

Zeynepulku

Nd tahılsiz. İçinde taze et bulundurulan guzel bir mama ama Butceniz yeterese acana ve orijen'i öneririm

Salihaylmz

Teşekkür ederim 3'ünü araştırıp içlerinden birini seçeceğim

Salihaylmz

Çok teşekkür ederim ben şimdiden stoklamak ve en azından indirimleri yakalamak için sordum yoksa hemen geçmeye niyetimiz yok :)

Salihaylmz

Çok teşekkür ederim :)