Acil Kolu Şiş

Tarc33

kedimin kolunda şişlik var sanki birsey isirmis ne olabilir ne yapılabilir maddi durumum da yok çalışmıyorum

4 CEVAP

Tarc33

peki sağolun

Ayben02

Böcek isirmis olabilir ısırdığı için iltihap veya ödem tutmuş olabilir dışarı çıkıyosa başka kedilerden tırmık yemiş olabilir ben çok yaşadım ama vete götürdüm mecbur 3 gün iğne yedi evde napilabilir bilmiyorum ama benim de bursum az diye borca yaptırmıştım

Ayben02

Geçmiş olsun yinede bir vete sorun bizim vet durumumu biliyor oyuzden bazen para da almıyor vete durumunuzu anlatın belki yardımcı olabilir

Dışarıya çıkan bir kedimi? Arı sokmuş olabilir