Kedimin Yüzündeki Lekeler

ozlemsevgi

Az önce kedimin yüzündeki siyah lekeleri farkettim. Yarın sabah veterinere götüreceğim ama yine de bilgisi olan var mıdır diye sormak istedim. Kedi aknesi olabilir mi diye düşündüm ama genelde çenede oluyor diye ogrendim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

3 CEVAP

Denizin

Benim bir bilgim yok ancak ne olduğu anlaşılınca buraya yazar mısınız ben de merak ettim ? Geçmiş olsun

ozlemsevgi

Yazarım elbette

Eliiiifff

Benimkinde de var siz dediğinizde dikkatimi çekti öğrenince bilgilendirirseniz sevinirim :)