Tırnak Dökülmesi

cookieeee

sürekli tırnak oluyor yerlerde kırık şeklinde değil ortadan çatlıyormuş gibi sebebi nedir ne yapabilirim?ve dipleri kuru gözüküyor

7 CEVAP

FeyzaZeynep

Kesiyosaniz kırılıyor ama benimkinde de oluyor önemli bir şey değil diye biliyorum

alabalik32

Arada bende buluyorum yerde yaprak gibi ince. Normal bence. Benim ki bile kırılıyor.

Ayben02

Aynen benim kedilerimde de oluyor ben de sebebini bilmiyorum açıklayan olursa ben de öğrenirim :)

Seymaaacaan

Gayet normal bir durum genellikle tırmaladıkları yerlere düşürürler. Tahminimce ölü derileri atıyor veya tırnak yeniliyorlarda olabilirler(sallıyor da olabilirim :) )

Normal bir durum

Ceren_pars

Benimde çok merak ettiğim bir konuydu ama sanırım normalmiş herkesin kedisinde olduğuna göre. Benimki sürekli incecik döküyo

Gamsem

Benimde başıma geliyor bir yerde tırnak üstündeki ölü tabakanın atılması ,yenilenmesi diye yazıyordu :)