Nd Mama

fatmanurss

Arkadaslar 8 aylık kedıme tavuk aroması olmayan balıklı ya da kuzulu ND mama almak istıyorum ama kabalıklı narlı vs. bırcok cesıt var bunlardan herhangı bırını kullanıp memnun olan var mı

2 CEVAP

Kedimi sahipleneli 4 ay olacak. 15 inde 1 yaşına girecek. Bundan önce prochoice un ve felicianın kuzulusunu kullandım. Şuan ND Kittene geçtim 1,5 kg. Ben de tavuklu mama verme taraftarı değildim fakat mama kaliteli. Kedimde iştahla yiyor. Kedinizde yavru olduğu için kitten almanız lazım o da sadece tavuklu-narlı. ND nin yavru için tek çeşidi var. İlla kuzulu olsun diyorsanız da başka mamaya geçmelisiniz. Farminanın sayfasından beslenme planıma girin ordan size hangi mamayı kullanmanız gerektiğini gösterecek.
https://www.farmina.com/tr/consumer/2-beslenme-plani.html

Kedimi sahipleneli 4 ay olacak. 15 inde 1 yaşına girecek. Bundan önce prochoice un ve felicianın kuzulusunu kullandım. Şuan ND Kittene geçtim 1,5 kg. Ben de tavuklu mama verme taraftarı değildim fakat mama kaliteli. Kedimde iştahla yiyor. Kedinizde yavru olduğu için kitten almanız lazım o da sadece tavuklu-narlı. ND nin yavru için tek çeşidi var. İlla kuzulu olsun diyorsanız da başka mamaya geçmelisiniz. Farminanın sayfasından beslenme planıma girin ordan size hangi mamayı kullanmanız gerektiğini gösterecek.
https://www.farmina.com/tr/consumer/2-beslenme-plani.html