Kedimin Mamasını Baska Evde Unutmusum Neverebiilirim Ona Lütfen Cevap Verin

Dy22

Sabah mama alıcam yeni ama simdi ancak ödül mamasıyla idare ediyorum onları da cok fazla veremem cok korkuyorum yemezse birsey olur mu diye lütfennn acil cevap yazın

3 CEVAP

Haşlanmış yumurta verebilirsin bize veterinerimiz haftada bir kez verebileceğimizi söylemişti.

Dy22

Çok teskkur ederim birde cins kedi ama onların bagısıklıkları biraz düşük oluyor diye etkilenebilir mi bilemedim kıyma var onunla yumurtayı karıstırsam pişirip o olurmu?

Ozge00

Yoğurt da verebilirsiniz. Kıymayı sade yapın bence, yumurtali yemezse bir de ziyan olmasin. Zaten bir gece idare eder o onu.