Endişeşenmeli Miyiim?

Kartanesiiii

Kedimim 4 bacağının etrafında da bu şekilde tüy dökülmesi ve kahverengi pütürler mevcut sebebi ne olabilir? Endişelenmeli miyim

5 CEVAP

Gamsem

Kedi akmesi büyük ihtimalle ,ilerleyebilir veterinere danışmanız lazım geçmiş olsun :)

Kartanesiiii

Veterinerimiz şehir dışında ben de gece fark ettim. Yarın ona da fotoğrafını atıcam

Kartanesiiii

Kedi aknesi çene altınds olmuyor muydu?

Denizin

Merhaba egzama ya da mantar olabilir. İkisi de genellikle kısa sürede tedavi edilen rahatsızlıklar. Geçmiş olsun

Kartanesiiii

Kedimde mantar varmış. Cevap veren, ilgilenenlere teşekkür ederim