Kulak Çöpü Pamuğu/ Kabızlık

Milovat

Dün bu konu ile ilgili bir soru sormuştum. Arkadaşımın yavru kedisi kulak çöpünün pamuğunu yutmuş. Şimdi de kabızlık başlamış ama bizimkinin dediğine göre günde bir sabah bir akşam kaka yapan yavrucak pamuk vakası yaşanmadan önce sabah kakasını zaten yapmamış yani bu kabızlık pamuktan dolayı olmayabilir dedi. Malt ve zeytin yağı verip poposunu ovmus bugün. Hareketliliginde bir problem yokmuş şu an ikilemde kaldık arkadaşlar çünkü kediye kendi veterinerine götüremeyecek oradaki bir büyükbaş veterinerine goturecek eğer götürürse sizce beklemeli mi yoksa oradaki veterinere mi goturmeli? Bir kere vet hatası yüzünden bir can kaybettik çünkü asla emin olamıyoruz.

2 CEVAP

Sahidegulcan

Bugün de gözlemlesin illaki kakasını yapacaktır. Tekrar yağ içirsin kediyi hareket ettirsin bağırsakları çözülür inşallah. Eğer kakasını hala yapmazsa artık vete gidin müdahale edilsin

Milovat

Sorunumuzu çözdük, çok teşekkür ederiz :)