Kedimin Icindeki Kuaforu Durdurmak

Hakky53

Merhaba,

Hem kendi hem de esimin sagligi acisindan , kedimin icindeki kuaforu durdurmak icin onerilere ihtiyacim var. Soyle ki,
Bizim mujgan hanim esimin uyudugu ani kollayip sacini kemirerek kopariyor. boyle bir iki telden bahsetmiyorum, baya ara kat atiyor bir tutam. bu sabah gozlemledim eliyle bir tutami duzleyip azi disleriyle kitir kitir kesiyor. sac emen hayvan g,rdum, yalayan gordum, yolan da gordum ama bu sekilde sac kesen bir hayvan ilk defa goruyorum.

konu ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum. simdiden tesekkurler.

6 CEVAP

Sahidegulcan

Saçınıza veya yastık kılıfınıza parfüm ya da kolonya sıkın. Kediniz rahatsız olup gelmeyecektir

Zehra2505

Benim kedimde bana yapıyor aynısını tokami istiyor atıyorum tekrar getiriyor :)
Sonra saçıma uyunuyor duzleyip yalayip kopariyor kızıyorum yine geliyor yaramaz.

Hakky53

mandalina aromali kolonya aldim kediler hem narenciye hem de kolonya kokusunu sevmez diye.. sonuc olarak , aromali gibi oldu daha da hosuna gitti simdi :)

her turlu tavsiyeye acigim arkadaslar.

Ozge00

Sac kremi bence ise yarar. Benimki saçımı kokladıgında gözlerini kısıp uzaklaşıyor hemen :D

Succubus

kedi uzaklaştırıcı spreyler var. ben sıktığımda etkisini görmüştüm ama kokusunu alamamıştım. bir süre saçlarına sıksanız eşinizin? ama bu kadar yakından kullanımda insan sağlığına zararı var mı bilmiyorum.
aklıma gelen iki seçenek var sadece ya keskin onu çok rahatsız eden bir koku bulmak ya da kafasını sürekli başka şeylerle meşgul etmek. ama her saça geldiğinde aa oyuncak diye de dikkatini dağıtmaya çalışamayın bu sefer oyun istediğinde direk saça saldırmaya da başlayabilir.

Zeynepulku

Kolanya parfüm veya soreyler esinizin saçına zarar verebilir biberiye yagi deneyebilirsiniz nefret ederler kokusundan.