Acana

Mila__kedi

Anket

Acana
(26 oy)
Nd
(21 oy)
Toplam (47 oy)

Arkadaşlar şuan nd kitten mama veriyorum fakat acanayla devam etmek istiyorum sizce hangisi daha iyi?

9 CEVAP

sforselin

Yukarıda taurin miktarı çok az söylenmiş ama % olarak yazıyordu normalde acanada. Ekstra taurin ilavesi yoktu, içerikten gelen taurin vardı. Formülleri yenileyince ekstra biraz daha eklediler. Gördüğünüz o eklemedir muhtemelen. Yine de evet Nd'nin taurini yine daha fazladır muhtemelen.
Dönüşümlü olarak kullanabilirsiniz bence ikisini de.

Zeynepulku

Fiyat farkı varmış baya.
Nd ve acanada
2-3 ay birini 2-3 ay birini kullanabilirsiniz bence ikisinde içerik olarak guzel.

Zeynepalex

Ben her zaman Nd tarafındayım ancak Acana da gayet güzel, ikisininide seviyor

sforselin

Evet, yine baktım 400 mg değil taurin miktarı

elifkonakci

Bence ikisi de çok iyi.

aylinceyda

Acana’nın taurin miktarını çok az. İçerik olarak gerçekten çok güzel ama taurin azlığından dolayı tercih etmiyorum. N&D, Orijen daha iyi bir tercih olabilir. N&D taurin miktarı 4000mg, Acana 400 mg.

Zeynepulku

Orijen daha iyi acanayla fiyat farkı yok fazlada

aylinceyda

İnternetten içeriklerine baktığınızda taurin miktarını yüzdelik olmadan görebilirsiniz. Ayrıca yüzdeli verilenleri mamanın kg bilgilerine göre çevirip ne kadar bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

Mila__kedi

Teşekkür ederim 🙏
Dönüşüm lü kullanma kararı aldım