Kedimin Gözü Kötüleşiyor

TugbaAytekin

Kedimin gözü 1 aydan fazladir böyle. 2 veterinere gittik ikiside bisey bilmiyor galiba. Ilk gittigimiz damlalarini duzenli damlatin dedi gecer. Basta damlatamamistik sonra saati saatine damlattik yok gecmedi daha kotu oldu. Kontrole goturduk ayni veterinere cerraha yonlendirdi. Ona gittik o da baska bi damla verdi kullanin gecmezse gözün arka kismina bakalim operasyonla dedi. Ona da guvenmiyorum. Goz konusunda Murat şaroğlu hoca cok iyiymis keske gidebilsem cok uzak dayanamaz benim kizim. Ne yapacagimi cok sasirdim ve uzuluyorum baska cözüm yok mu

11 CEVAP

bihtercik

bu gözü murat hoca dısında kurtarabilen yoktur bence, bir sekilde gitmenizi öneririm cunku damlalık halde degil fotoğraftan gözüktüğü kadarıyla.
sedapetle o kadar yolu çekebilir

Murat Hocaya mı görürdünüz acaba? Nasıl iyileşti?

TugbaAytekin

Maşallah cam gibi 😊 2 haftada düzeldi

DoraFiko

Murat şaroğluyamı götürdünüz acaba bende çok merak ettim. Benim oğlumdada geçmeyen bir akıntı var sol gözde. Murat beylede görüştüm ama ordudayım istanbula gidememiştim.

TugbaAytekin

Murat şaroğluna gittik. Cok sukur tek muayenede tedaviyi belirlerdi 2 haftada duzeldi kontrole cagirdi 1 hafta daha kullandik gecti cok sukur. Bizimkisi gozunu yaralamis. Murat beyden baska 2 veterinere gitmistik birisi az kalsin ameliyat edecekti

Kediniz iyi ellere düşmüş .d
Tüyü kadar ömrü olsun .

DoraFiko

Çok sevindim çok geçmiş olsun. 🌸 böyle hekimlerin olması ne güzel eksik olmasınlar🐾❤

TugbaAytekin

Amin Allah hepimizin yavrusuna saglikli uzun ömürler nasip etsin

Cangema

Ilık çay demi ile sık sık silin özellikle antibiyotik içeren göz damlalarından daha çok faydası olacaktır.

Zeynepulku

Hemen gidin beklemeyin bilr gerçekten kotu gözüküyor damla ile hal olmaz gibi. Çok geçmiş olsun

Nasıl oldu güncel???