Kedim Kuşumla Birlikte Yaşarmı ?

berkeozdede

Arkadaşlar kafam çok karışık. Evde kuş besliyorum. 5 gun içinde 4 aylık Bir sokak kedisi sahiplenicem. Düşünüyorum Kafesi Duvara Assam Kedi Saldırmaması İçin Kuşuda kediyi odaya koyduktan sonra salsam. Bu şekilde güvenlik sağlamış olabilirmiyim yani Evde Yalnız Bıraksam. YARDIM EDİN ☹️

7 CEVAP

Minikmuezza

Karakterine gire degisir.amabenim kedim 3.5 aylikti geldiginde sokaktan sahiplenmistim ve 15 icinde alisti.kafesi koklayip durdu 15 gun artik hic ilgisini cekmiyor

Cook

Büyük ihtimalle saldırmayı deneyecektir. Bizim de kuşumuz var evde, odaya koyduk kedi geldikten sonra, o oda kapalı duruyor devamlı. Fırsat bulup girdi bir kere ve kafesini devirdi :( Kuşlar narin hayvanlar korkudan kalp krizi bile geçirebiliyorlar riske atmayın bence. Tabi kedinin fıtratına da bağlı biraz ama sanmıyorum uslu duracağını

berkeozdede

Ben kafesi yukarı asmayı düşünüyorum. Düz duvara tırmanmaz herhalde ????

berkeozdede

Ben kafesi yukarı asmayı düşünüyorum. Düz duvara tırmanmaz herhalde ????

Irms

Kuş çok yalnız kalıyor ama küsüyor size ve kediye asla güvenemezsiniz oyun için bile olsa zarar verebilir kediye. Kuşlarımı sahiplendirdim ben:(

bbeyzvv

tabiki yaşarlar ama güzel eğitmeniz lazım benim kedimin yavrusu kuşla yaşıyot ve hiç saldırma huyu yok şu an ilk başta tabi olmuş ama geçmiş

ihsanure78

Geçen gün evime güvercin girdi ve hali ile kedim kovaladı ve tavana kadar zıpladı dün ölçtüm metre ile 2.5m zıplamış yani kafesi devirme ihtimali fazlaca var