Yaş Mama Kullanımı

bilgeeda

Merhabar, yazın çok su tüketen kedim havalar soğumaya başladıkça içtiği şu miktarını azaltıyor ben de bir konserve mamayı 1 haftaya bölerek veriyorum. Mesela her gün bir çay kaşığı yaş mamanın üzerine biraz ılık su ekliyorum o kokuyla kedim mamayla birlikte suyunu da içiyor yani az da olsa içtiği şu miktarını arttırmış oluyorum. Sizce böyle yapmamda bir sakınca var mıdır?
Dip not: kedimde gingivit gibi bir şey var diş etleri hafif kırmızı. Ama diş bakımını düzenli yapıyorum

1 CEVAP

uzumkitty

neden yaş mamaya su katıyorsun ki.? öyle yapacağına biberon al içine su koy kediye bebek gibi biberonla su içir :D ben öyle yapıyorum