Malt Kullanmama Rağmen Kedim Kusuyor

Maskesmom

Merhaba arkadaşlar, kedime gimcat maltı veriyorum ancak kedim dışkısıyla atmak yerine kusuyor. Her gün veriyorum ama acaba miktar olarak mı az veriyorum yoksa maltı mı değiştireyim? anlayamadım bir türlü. Fikri olan var mı bu konuda? (az önce köpek bakımı başlığı altında sormuşum o yüzden tekrar yazıyorum.)

2 CEVAP

ihsanure78

Bende vet plustan önce petshoptan aldığım zurich adlı maltı kullanıyodum ve kedim maltı vermeme rağmen baya kusuyordu 2-3 haftadır vet's plus maltını kullanıyorum ve şuana kadar kedim hiç kusmadı size de öneririm

Maskesmom

vet plus denedim ben fiyatıda uygun olduğu için, kedim ilk denediğinde beğendi ama akşamına maltı rafta gördükçe bile kaçtı daha sonrada kustu zaten. Olduğu gibi tüm maltı ve vitaminini çöpe attım. Gimcat kullanıyorum, ama o da tüyünü dışkısı ile attırmak yerine kusturuyor. Anlam veremedim bir türlü.