Diş Düşmesi

Buseckr

Kırıldı mı düştü mü yeni diş mi çıkarıcak ne olduğunu anlayamadım mamasını yerken ağzına bir şey takıldı gibi oldu baktığımda bu şekilde dişini buldum

8 CEVAP

Ozge00

Kac aylik

Buseckr

5 Aylık

Ozge00

Normal dis değiştirme dönemi. Genelde 6. Ayda biter ama bazıları 8 ay da sürebiliyor. Korkulacak bir şey yok

Buseckr

Teşekkür ederimmm

KeremCaldir

Fotoğraf hakkinda pek bilgim yok ama kedimde on köpek disleri her ikisinde de cift idi. Farkettikden 2hafta slnra hepsi dustu. Sikinti cikmaz diye düşünüyorum

Buseckr

Sizin dediğiniz dişler yeni çıktı resimdeki sanki yan dişlerden gibi duruyor kırıldı mı diye acaba korkuyorum

zeynepbengusu

Süt dişlerini değiştirme dönemleri 3-8 Ay arası değişebilir. Benimki de geçen ay tek tek döktü dişleri normaldir :) Bu dönemde iştahsızlık, ağız kokusu ve ateşte olabilir

Buseckr

Teşekkür ederimm :)