Balık Yağı

TarcinBey

Anket

Direkt Balık
(6 oy)
Balık Yağı
(3 oy)
Toplam (9 oy)

Kedim balıklı mama yemiyor sıkılıyor. Bu yüzden tavuklu mama veriyorum. Fakat benim kedimde tavuklu mama ciddi tüy döküyor ve tüylerini sagliksizlastiriyor. En azından kediler için olan balık yağından mi versem diyorum. İki sorum var
Normal direkt balık mı versem balık yağı mı?

Ve balık yağı kullanan varsa gerçekten işe yarıyor mu vaatlerini veriyor mu ve marka önerisi?

8 CEVAP

uzumkitty

mutamin çok pahalı onun yerine VETS PLUS markasını kullanabilirsiniz hem bu site de satılıyor hem de fiyat/performans ürünü.

Ozge00

Tavuklu mamadan olduğunu nasil anladınız? Belki mamanin kendisi iyi gelmiyordur. Eger tavukla ilgili ise kesin, kuzulu mamalar da var. Onu deneyebilirsiniz.
Balık yagi ise yaramadi, balikta yemiyor bizimki, balikli mama da yemiyor.
Balik yağıni her gün veriyorduk ama balığı her gun verebilir misiniz?

Ozge00

Bilemiyorum bence balık yağı daha uygundur. Balığın fazla kullanımda kediler icin zararları da vardı, bulabilirsem link atayim size.

Ozge00

Eklemeyi unuttum tek yediği konserve ton balığı ve balıklı yas mama. Normal kuru mamasini veya kendisini yemiyor asla :D
Balik yağını bir dene, ama iştah açıcı özelliği de varmış ona dikkat edin. Marka olarak mutamin olur

Zeynepulku

Balık daha iyi olur ama her zaman bulundurmak zor ve her baliğı yemiyorlar. -hamsi tarzı küçük balığı benim kedim sevmiyor- balık yagi daha kullanışlı ama iyi bir balık yağı olmalı DHA değeri yuksek olmalı mutamin balık yağı çok iyi

bihtercik

balık yağı alacaksanız mutamin marka öneririm 1 sene kullandık baya memnundum

TarcinBey

Çeşitli markalar denedim iyi ve orta kaliteli. Ama tavuklu olmayan hiçbir mamayı yemiyor. Bir iki kere yiyip sıkılıyor. Tavuklu mama vermedigim sürede bu kadar yoğun kıl dökmüyordu. Daha sağlıklıydı tüyleri. Mama harici şeyler yemeğe bayılıyor. Her öğün bile balık versem yer yani :) Ama karar veremedim balık vermek mi yoksa balık yağı mı

TarcinBey

Çok teşekkür ederim. Sizin durum daha vahim :)