Bağışıklık Sistemi Guclendirici

Zeynepulku

Merhaba malum kıs geliyor. Şimdiden bağışıklık için takviye almak istiyorum. Vet hekimin herpless vetomune öneriyor. Bunları kullanan var mi? Fiyatları nasıl uygun mu? Veya kullandığını başka takviye var mi? Birde bitkisel doğal bağışıklık güçlendirdici biliyor musunuz?

6 CEVAP

Zeynepulku

Daha önce immün 44 kullandık surup olandan ama simdi kediler için özel kullanmak istiyorum. Bulamazsam tekrar immun 44 alırım.

Zeynepulku

Benim vet hekimim vetomune ve herples önerdi ama boyle ilaçların satışını yapmıyor başka bir vet hekimden alacağim orada yokmuş bunlar eğer başka marka bulursam tekrar soracagim yoksa artik başka vet hekime gitmek zorundayım.

sforselin

Biz viyo kullanmıştık. Bulamazsanız diğerlerini bu internette falan da satılıyor. Bi bakabilirsiniz.
Bir haftalık kür şeklinde kullandık biz Reinforces'ini. 7 paket var kutunun içinde. Sıvı ve bizimki tadını çok seviyordu. Tabağına koyarken mırlıyordu hatta :)

bihtercik

raw for us youtube kanalında kış iksiri var kesinlikle onu öneriyorum.
kefirin şifasına inanıyorum bence denemelisiniz
haftada 1 kez 10 ml e kadar verebilirsiniz

Ayben02

Ben de imuneksi vet hekimimize danıştım tavsiye etmedi bende kediler için olanı kullanmak istiyorum ama daha ben de bulamadım

Zeynepulku

Bakıyorum hemen :)