Kedili Evlerde Temizlik Tüyoları.

Dynilyn

Hepimiz kedilerle birlikte yaşamaktan mutluyuz, fakat temizlik konusu kimi zaman sıkıntılı olabiliyor. Bununla başa çıkmak için ne gibi yöntemler kullanıyorsunuz? Herkes paylaşsın faydalanalım:)

9 CEVAP

seliinkececi

ara kapimiz var bizim evin ortasinda, supurgeden korktugu icin oraya aliyoruz evin diger bolumune, kapiyi kapatiyoruz korkmuyor:) oldugu tarafa sira gelince kapinin diger tarafindaki bolumune aliyoruz yavrumuzu:) viledayla yerleri silerken beni takip etmeyi ve izlemeyi cok sevdigi icin beraber siliyoruz diyebilirim:)

bbeyzvv

vikingin ürünleri kimyasal içermediği için tüm temizlik malzemelerini ondan kullanıyoruz o yüzden kurumuş kurumamış önemi kalmıyor

Zeynepulku

Sirkeli su tuz karışımı ile yerler siliniyor çoğu zaman. Ayda 1 falan çamaşır suyuyla sildigimizde onu başka bir odaya koyuyorum yerler iyice kuruyunca tekrar sirkeli su ile siliyoruz. Tekrar kuruyana kadar dışarı Çıkartmiyoruz odadan. Her gün süpürmek gerekiyor kaldığı odayı ve sürekli bulunduğu yerleri.

Lilyycm

Haftanın nerdeyse 4 günü süpürüyorum her tarafı tabi biraz daha büyüyünce daha çok süpürebilirim ???? elimde rulo asla düşmüyor koltuklar yataklar nerelerde dolaşıyorsa.
Hatta lilyi süpürüyorum zaten kendi geliyor onu süpürmem için koltuk süpürme başlığıyla çok yüksek olmayacak devirde.
Bayılıyor nedense çok tuhaf bir kedim var ????

Lilyycm

İfade koymuştum :) böyle bakınca çok duygusuz yazmış gibi oldum şimdi :)

Ayben02

Tüy konusu için ben t r e n d y o l dan fur wizard adında bir ürün aldım etrafı supurdukten sonra koltuk ve halıda kalan tüyleri temizlemek için şuan memnunum aldığıma pişman olmadim

Dynilyn

Nereden temin ediyorsunuz viking temizlik ürünlerini acaba?

Dynilyn

Eşyalardaki tüyleri nasıl temizliyorsunuz, elbise halı battaniye gibi, çünkü yıkanınca da geçmiyor, sirkelenince de. Çayımdan tüy çıkmasına alıştım da, Eşyalardaki tüyleri temizlemek için bir yöntem bulamadım :)

bbeyzvv

hemen hemen her markette var diye biliyorum a101 ve yerel marketlerden alıyorum ben genelde her şey için ayrı ürünü var bir de hepsinde kullanmalık premium var ilk başta lunam rahatsız oldu parfümünden biz de suya daha az katmaya başladık