Diş Fırçalama

Anonymus944867

kedinizin dişlerini fırçalıyor musunuz benimki 4 aylık diş değiştirme süreci falan var ama fırçalamam gerekir mi internette bu konuya dair pek kaynak bulamadım?

3 CEVAP

sforselin

Evet, yine de fırçalamanız gerekir. Süt dişi çürürse sonraki çıkacak dişini de etkiler. Hatta genel sağlık durumunu da etkileyebilir çürükteki bakteriler.
Hem şimdiden alıştırmanızda fayda var. Büyüdüğünde diş fırçalamakta zorluk yaşayan çok insan var.

bihtercik

parmak fırçaları güzel oluyor deneyin.
macun kullanmanıza gerek yok bence su bile yeterli oluyor

Anonymus944867

tamamdır teşekkürler