Mama Değişikliğinde İshal

Merhabalar. 7 aylık tekir erkek kedim var.
4 gün önce kısırlaştırdık. Purina proplan kısır kedi mamasına geçtik.
Önceden royal canin kullanıyorduk. Direkt Proplan vermedim, geçişli olarak verdim. ilk gün RC ağırlıklı diğer günler RC azaltarak PP arttırarak verdim. Fakat hem cıvık hem de hafif yeşilimsi dışkılıyor. Vet. hekim mama değişikliğinde dışkı yumuşayabilir dedi ama yine de sormak istedim. Normal mi? Ne yapmam gerek? Cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.

2 CEVAP

Eliiiifff

Kedinin bünyesine bağlı normal oluyor bende geçiş yaptığımda 2 3 gün ishal olmuştu

Denizin

Bağırsaklarını desteklemesi için kefir vermeyi deneyebilirsiniz