Kedim Isırgan Otu Yaprağı Yedi

zehrakllc01

Kedim ısırgan otu yaprağı yedi
Issırgan otu kedileri zehirlermi yada sağlıklarına zararlımı

2 CEVAP

Mapple2

Zehirleme olasılığı olan Bitkiler arasında gözüküyor fakat Kendinizn zehirlediği veya zarar verdiği anlamına gelmez , Sizin bu süreçte Kedinizi izlemeniz ve septik durumlar da Vet ziyareti yapmanız faydalı olur.

baranertaga

Benim kedim ilk geldiği günlerde şöyle bir olay oldu Annem mutfakta kızartma tenceresini yıkamış içine de yağ çözücülü su koymuş kediyi onun başında buldum çok az içmiş galiba aklım çıktı bişey olacak diye ama çok şükür olmadı