İşe Yarayan Oyuncaklar Var Mı

cookieeee

kedimin oynamaktan yorulacağı bir oyuncak arıyorum hiç bir şey beğenmiyor var mı bildiğiniz

8 CEVAP

Firuzecik

pipet, kola ya da süt şişesi kapağı. Dün de deniz kabuğu attım yere baya oynadı halı altına sokuo falan :))) bir de cips paketlerini şerit şerit kesip çubuğa yapıştırıp bir oyuncak yapmıştım onun sesine de deli oluyor :))

seliinkececi

kurmali fare alabilirsiniz bizimki gorunce deliriyor bir de kurmayi ogrendi agziyla cekip birakiyor:)

uzumkitty

benim kedim şaka gibi Paket Lastiği ile oynuyor :D tavsiye ederim

Mapple2

Bunun yanıtı Kedinin karakteri ile alakalı :) birşey galiba

Bizim dostumuz Oyuncakları yerine Kendi keşfettiği nesnelerle oynuyor..

Ozge00

Bizimki kesinlikle Kurmalı fare veya hareket eden bu tarz oyuncaklar. Kurmalı civciv vardi bizde zıplayarak gidiyordu, nefes nefese kalana kadar oynardi. En cok ip ile oynuyor bir de. Oyuncağa kedi nanesi surerseniz sevip daha çok oynayabilir.

bihtercik

kedi oltası öneririm çok seviyorlar.
bir de catch the mouse adında fare yakalama oyuncagı var o da güzel

Seymaaacaan

Avm lerde satılan 1 liralık seken toplarda bıkmadan oynuyor benimki ne zaman o zıplama sesini duysa saklandığı yerden çıkıp oynamaya başlar asla bıkmadan topun zıplama hizasıyla zıplayıp topun üstüne atlıyor falan. Küçük bir top olduğu için köpek gibi getirebiliyorlarda

KeremCaldir

Kedi oltasi alabilirsiniz. Kedim oynamakdan hic bikmiyor