Delirmiş Bu

venniee

Arkadaşlar yahu kedimden 1 hafta ayrı kaldım. Yalnız değildi hiç sadece gün içinde babam işe gittiğinde yalnızdı fakat 1 hafta görüşemeyince özler beni sever sandım ama tam tersi evde yürütmüyor beni. Bacaklarıma atlıyor ellerimi çizdi. Saldırmak için yapmadığı çok belli ama neden yapıyor ki? Karakter olarak sevdirmiyor zaten ama şok oldum yani 1 hafta görmeyince özler sanarken böyle bi şeytana dönüşmüş

4 CEVAP

Zeynepulku

Neden beni yalniz biraktin! Diyip dövüyor olabilir

Mapple2

Saldırmıyorsa , Sevgi veriyordur :) Kediler Köpek değildir.. Köpekler düzyazıysa Kediler de şiir..

seliinkececi

benim kedim de bi gun ayri kalalim isirmaya basliyor geldigimde, gittigim icin bana kizdigini dusunuyorum hep:) gecer cok yakinda

Ozge00

Benimkil de aynı. Belki birakip gittiğimiz icin kiziyorlardir