Geçmeyen Gingivit

nhazalsahin

Yeni bir kedi sahiplendik eski sahipleri çalıştıkları için kediyle pek ilgilenememişler bize geldiğinde aşırı yoğun bir ağız kokusu vardı öylelikle farkedip vete götürdük 6 gün c vit+antibiyotik tedavisi gördü biteli 3 4 gün oldu tekrar kızarmaya başlamış diş erleri ve yine koku var ne yapabiliriz

6 CEVAP

nhazalsahin

Evde 2 kedim daha var hepsini izole etmek çok zor oluyor bulaştırmasından korkuyorum

Esila46

Gingivitis bulaşıyor mu yaa?

Ozge00

Gingivitin tedavisi yok ve diger kediye geçmiyor diye biliyorum ben. Ilaçlarla hafifletiliyor belirtileri galiba sadece. Sizinki gingivit mi emin misiniz

nhazalsahin

Evet gingivit veterinerimiz diğerleriyle çok fazla temasta olmamasını söyledi hatta kedilerimden birinin dilinde bi kızarıklık var salya akıtıyo baya nefesi de çok kötü kokuyo Vet aynı kaptan mama yedilerse artık bıraktıysa ondan olmuş olabilir dedi

Erogluekiin

Benim bir kedim gingivit ama antibiyotik tedavisi yapılmadı bir jel verip gönderdi (oracure sanırım) diğer kedimle ortak yiyorlar ama onda bit sorun yok bulaşır mı ki

Böbreklerini kontrol ettirin acil.