Kedim Tedaviden Sonra Uzun Süredir İshal Oldu ?

lilypad222

Merhaba. 4 yaşındaki tekir kedim Duman, bundan 1 ay önce çişini yaparken kan geliyordu. Veteriner idrar yollarında kum oluştuğunu söyledi ve tedaviye başladık. 10 gün her gün yaklaşık 6 kez şurup ve ilaç içiyordu. Kan hemen kesildi, önemli olan da buydu zaten. Tedavisi bittikten sonra ishal oldu. Hala da geçmedi. Maması yeniydi onu değiştirdik ama ishali durmadı. İlk birkaç gün çok suluydu, şimdi koyulaştı ve azalmaya başladı. Veterinere daha fazla para vermeden evde çözmek istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum, ilaçlar, röntgen, muayene ve tahlille bu ay çok fazla para verdik. Tedavi sonrası bu kadar uzun süreli ishal çok doğal mı ?

6 CEVAP

lilypad222

lütfen yardımcı olun :(

bihtercik

bu konu hakkında bildiğim tek şey beslenme.
kuru mama daha çok tetikliyor bu rahatsızlığı,raw for us'a göz atın derim ben (çiğ beslenme)

lilypad222

açamadım siteyi @Seymaacaan

damlan

Merhaba, Bizimde aynı durum başımıza geldi tedaviden sonra mama değişim kaynaklı isha maalesef .Bizi çözen purina proplan prebiyotik oldu.Gene olursa reflor de çok işe yarıyor bir kaç güne ishali geçiyor.