Acil Dış Parazit.!

Esila46

Arkadaşlar kedime dış parazit damlası damlattim. Lakin ensesine partisi ile kasidi. Hani tek yetişemediği yer ensesi idi . Ya da benim kedinin patileri mi uzun :// ya yalarsa zehirlenirse diye korkuyorum. Bu arada biyoline kedi damlası iyi mi ?

5 CEVAP

Ozge00

Direkt olarak ulaşamıyor, yalayamiyor ondan dolayı :D patisine bulaştı ise silin. Sorun olmaz. Kac saat geçti damladan sonra?

Ozge00

Birkac saat oyalayan kuruyana kadar

Esila46

Sürdüğüm gibi partisini sürdü. Şu an yatıyor ama sürdüğüm gibi evde odaları ışık hızıyla turladı. Heralde yalamamistir. Bı de tüylerinin üstüne yayıldı biraz sorun olmaz de mi ?

Zeynepulku

Damlayi nerden aldınız

Esila46

Veterinerde aldım