Geçmeyen Mantar

Sulecrn

Kedimin kulaklarında mantar vardı bunun için travecort krem kullandık 1ay boyunca fakat hiçbir değişiklik olmadı. Küçük bir ilcedeyim vet. Hekim sayısı 3 ve hepsi kedi köpeklerle ilgili değil internetten ilimizde olan güvenilir bir vet.e fotoğraf gönderdik durumu anlattım ( biliyorum fotoyla olacak şeyler değil ama imkanım bu) o vet.de 0.1 cc imovec ignesi vurdur dedi bir hafta sonra 2. Defa sizce bu tedavi süreci olumlu geçer mi. Kedimde hiç kulağını kaşıma yok sadece tüy dökülmeleri var o bölgede. Fikrinizi merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.

11 CEVAP

bademthecatt

Mama alerjisi vsde olabilir farklı bir durumda olabilir Nano sprey öneririm ben

Themis_hy

Mantar mama kaynaklı olmasa bile, başka kedilerden bulaşmış olsa bile tavuklu mamayı kesmedikçe iyileşme süreci zor olur. Çünkü tavuk mantarı tetikler. Tedavi sürecinde balıklı yada kuzulu mama verin. Evde de tavuk vermeyin tedavi sürecinde. Geçmiş olsun

Ayben02

Mantar olduğundan emin misiniz çünkü benim kedim de mantar çıktı kaşınma ve yara da vardı haftada bir kere olmak üzere toplam üç kere iğne yaptık ve sonra travazol kremi önerdi hekimimiz şuan yara falan kalmadı hafif kaşıdığında oluyor ona da krem sürüyorum geçiyor

Ayben02

Yok zaten bizde de mavi isikla bakılmadı ama demekki kaşınma olması şart değilmiş :)

Sulecrn

Yarın gideceğim inşallah hızlı geçer

Ayben02

Geçmiş olsun

Sulecrn

Çok sağolun ❤

Sulecrn

burdaki veterinerlerde Mavi ışıkla bakma gibi bir durum olmadı direk krem verdi

Sulecrn

Mantar dedi bize fakat hiç kaşınma yok

elifozzdemiir

bize 3 doz igne yapildi ve crystalin sprey verildi

Sulecrn

Mamadan kaynaklı değil önceden sokakta yaşıyordu sokaktan sahiplendik aldığımızda böyleydi