45 Günlük Bir Pug Yavrum Var Günde Kaç Öğün Mama Vermeliyim

Ozqee3

45 günlük bir pug yavrum var günde kaç öğün mama vermeliyim ?
protein için ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için ne kullanabilirim ?

2 CEVAP

45 günlük olduğu için hala anne sütüne ihtiyaç duyabilir bu nedenle yavru köpek süt tozu kullanabilirsiniz böylelikle anne sütünden alması gereken besinleri tamamlarsınız. Kuru mamaya geçtiyse eğer bütçenize göre orta ( proplan, royal canin,profine) yüksek segment ( hills, acana, orijen) alabilirsiniz. Kesinlikle market maması diye tabir edilen mamalardan kullanmayın. Daha çok yavru olduğu için royal canin'in puppy starter konserve mamasını haftada bir ek olarak kullanabilirsiniz. Bunlar dışında veteriner özellikle bir şey gerek duymadıysa ekstra vitamin macun vs vermeyin. Daha onlar için çok küçük en az 3 aylık olmasını bekleyin..