Arkadaslar Cevabınıza Cok İhtiyacım Var

KeremCaldir

Erkek bir kedim var, adi Behlül. Kendisi yakinda kızgınlığa girecek ve çiftleşmesi icin disi kedi de var. Disi kedi kizginlikda olup benim oglum kizginlikda olmasa bile ciftlesebilirler mi yoksa ikisinin de ayni anda kizginliga girmesi mi lazim

2 CEVAP

bihtercik

kızgınlık dönemi bitsin kısırlaştırın kedilerinizi doğrusu bu

Seymaaacaan

Hayır ikisininde kızgınlıkta olması gerek ama oğlunuzu bir kere çiftleştirmek yetmeyecektir çiftleştikten sonra tekrar tekrar tekrar kızgınlığa girecektir geç olmadan kısırlaştırmanızı öneririm yoksa çok uğraşırsınız. Zamanı gelecek koku bırakacak zamanı gelecek evden kaçacak...