Kedim Çok Seçici

Eliiiifff

Kedim çok kuru mama yemiyor zaten daha 2 aylık bile değil tek yiyebildigi royal canin mother&baby cat onu bile düzgün yemiyor et suyuyla kuru mamayı veriyorum o zaman daha çok yiyor bu kadar fazla et suyunun zararı olur mu

3 CEVAP

Merve203

Merhaba, benim kedim de yavruyken oyleydi. Ben secici oldugunu düşünuyordum. Sonradan istahi olmadigini anladim. İstahsiz bir kediydi. Veterinerime danistim ve gimcat multivitamin onerdi. Onu gunluk kullanmaya basladiktan sonra kuru mamasina karsi istahlandi. Deneyebilirsiniz belki. Vitamin zaten zarari yok.

seliinkececi

et suyu haslanmis etin suyuysa protein kaynagidir diye biliyorum ben de hasladigim tavugun suyunu farkli kaba tavugunu farkli kaba koyup veriyorum zarari degil faydasi olur

Eliiiifff

Cevaplarınız için çok teşekkürler bende ek olarak gimcat kitten paste kullanmaya başladım umarım bu da bir işe yarar