Kedim Çok Az Kusuyor Bu Bir Sorun Mu?

Miraysifa

Merhaba arkadaşlar. benim kedim 8 aylık. 2 aylıkken bana geldi ve şimdiye kadar 3 kere kustu. Bir kere sıvı, iki kerede yediğini kustu. hiç tüy kusmadı. Kusmazsa midesinde tüy birikir dediler. Bu bir sorun mu? Malt kullanmadım şimdiye kadar.

2 CEVAP

sforselin

Tüyler topak olduğunda kusma ile atıyorlar. Normal şartlarda çoğu kakasıyla çıkıyor. Kakasında görmüyorsanız malt kullanmaya başlayın derim. Yaşı çok büyük değil bir de. O yüzden hem yalanma süresi azdır hem de yetişkin bir kediden daha az tüy döküyordur.

Miraysifa

Teşekkür ederim cevabınız için ☺️