Kızgınlık Mı Ergenlik Mi :D

Buketbayraktar

6 aylık erkek kedim 3 akşamdır isyankar tavırlar sevgiliyor gün içinde hiç bir tuhaflık yok ama normalde gece biz yatınca o da gelir yatağa uyurdu. Şimdi Bi evde dolanma Bi yerlere tırmanmalar az önce kapıya tırmandı ordan gardolabın üstüne atladı sonra gardolabın arkasında kayarak şifonyerin arkasında kaldı alayım diyorum bırak ben çıkarım gibi tavırlar öyle miyavlama falan yok anlamadım daha çok ergen oğlan gibi kızgınlık olabilir mi

2 CEVAP

Zeke

Zaten kediler doğaları gereği geceleri daha aktif olurlar.
Gün içinde olabildiğince onu yorup enerjisini atmasına yardımcı olun derim.

Kızgınlık olsa duramazdınız :)

Buketbayraktar

Sanırım daha az uyuyor artık Bi de enerjisi merakı arttı gibi sanırım evet enerjisini erken tüketmemiz gerekecek :)