Çok Acil Kedim Köpük Kustu

Minimesi

Arkadaşlar kedim beyaz sıvı kustu köpük gibi ve tuvaletini salonun ortasına yapmış ve kaşınıyor ne olabilir şuan veterinere götürüyoruz ama yinede bilgi alayim dedim.

15 CEVAP

Minimesi

Ya arkadaşlar acil lütfen bakın

Minimesi

Ya 11 kişiden kimse bilmiyor

Minimesi

Güncel

Mehmetkr

Veterinere öğrenirsiniz bilen olsa yazardı heralde biraz sabırlı olun

Esila46

Gittiniz mi?

Esila46

Son durum nedir?

Minimesi

Gittik şimdi veteriner böbrekten olabilir karaciğerden olabilir falan diyor bide parazitten olabilir diyor tuvaletini yapınca bakacağız parazir varmı diye

Rmyss

Yüksek ihtimalle parazit olduğu kanaatindeyim

Minimesi

Rmyss ama sen konuyu bilmiyorsun cok uzun bir hikaye var burdada yazmıştım veteriner kedime karaciğer hastası falan dedi belirti yok falan gittiğim her veteriner farklı bir şey diyor eskişehirde önerebileceğiniz adam gibi bir veteriner varmı ?

Minimesi

Bide kedimden geçen kan falan aldılar ondan artık vete karşı çok saldırgan manyak boynundan bir tuttu kedinin kedimde korkunca bütün tüyünü bıraktı resmen

https://hizliresim.com/XTCEfz

Fotoğraf burda

elifozzdemiir

hic denemedim deneyen de duymadim fakat su anda turkiye de en cok bilinen dorukgiller adli bir veteriner klinigi var yorumlardan da okudugum kadariyla cok yardimci oluyorlarmis youtube da kanallari var bakabilirsiniz. onlara kedinizin kan tahlillerini atarsaniz ve bulundugunuz durumu basiniza gelenleri soylerseniz yardimci olabileceklerini dusunuyorum

elifozzdemiir

internete yazdiginizda iletisim numaralari cikiyor

elifozzdemiir

bu arada cok uzuldum kedinizin duruma kiyamam umarim en kisa surede sagligina kavusur gereken tedavi yapilir gecmis olsun

Minimesi

Merhaba teşekkürler dorukgiller eskişehirdemi ?

Minimesi

Maalesef ankaradaymış ama çok ciddi bir şey olursa götürürüm