Kedim Kulağını Kaşıyor

emirhanaydin

kedim günde 5-6 defa kulağını kaşıyor kulak uyuzu yok gördüğüm kadarıyla acaba neden olur

1 CEVAP

sforselin

Ben de kulağını çok kaşındığını düşündüğüm ve aktığı için muayene etmelerini istemiştim. 10 dakikada kaç defa kaşındığını sormuştu hekim. Kulak uyuzu olan bir hastasının 10 dakikada 5-6 defa kulağını kaşındığını falan örnek vermişti. Günde 5-6, az gibi geldi o yüzden. (Sürekli kafa sallaması ya da farklı davranışları da varsa yine bi muayene edilmeli gibi.)
Bence kulağını güzelce temizleyin ve bir sonraki parazit uygulamalarında uyuzda da etkili bir parazit ilacı kullanmalarını isteyebilirsiniz içinizin rahat etmesi için.